☦️Традиционално сечење на Бадниковото дрво 2023 – Кичево [ФОТО + ВИДЕО]

фото: Никола Деспотоски


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.