ВОДОВОД: Успешно отстранет уште еден дефект [ФОТО]

Локација: с.Кнежино, на сред село пред старото школо.

15.07.2022 година


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.