Во свој модернизиран стил, среде природните убавини, хотел и ресторан „Куќа на Уметноста“ официјално започнува со работа


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.