Завршена изградбата на колекторот за отпадни води во Кнежинскиот манастир [ФОТО]

с.Кнежино,28.07.2020 година


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.