Работна акција – 17.05.2020 година, с.Кнежино [ФОТО + ВИДЕО]


Особена благодарност до Даме Коруноски и Раде Ќипроски кој исто така помогнаа во косењето и чистењето на акцијата.

Поставување и бетонирање на метален столб.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.