Фото галерија од денешната мини акција на селскиот одбор

Подготвителната фаза е завршена. Работите за подобрување на селскиот водоводен систем и за зголемување на дотокот на вода продолжуваат и влегуваме во наредна фаза.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.