Работна “off road” акција с.Кнежино 22.09.2019 година [ФОТО + ВИДЕО]

Благодарност од селскиот одбор до Дејан и Стевче Стефаноски и Влатко Јованоски.

UAZ Gaz-69

© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.