Слободни уште неколку работни позиции за „Конобари“ во кичевскиот комплекс „Куќа на Уметност“ во с.Кнежино

Претходна објаваСоопштение
Следна објаваСпортско Кичево 1973 година [ВИДЕО]

© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.