⚠️❌Вандализам и примитивизам [ФОТО]🤬

Најнов пример на забеганост денес пред влезот во селото. “Виновник” на исфрустрираните мизерни индивидуи е сообраќајната сигнализација.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.