Последици од синоќешното off road возење(дивеење) низ с.Кнежино.

Сторителот е (не)познат и за среќа не настанало поголемо оштетување на главната разделна водоводна шахта.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.