[ФОТО] Зимска разгледница 24.03.2021 година, с. Кнежино и Крушино

Благодарност до Влатко Јованоски.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.