ЕКОЛОШКА НЕКУЛТУРА [ФОТО]

Снегот ќе се стопи, ама ѓубрето и неодговорноста ќе останат…

*с.Кнежино, Викенд Населба, 28.03.2021.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.