Каде бевме некогаш и каде сме сега

1983 година 8 патнички возови за еден ден на релација Скопје-Кичево и обратно. 2022 година 0(нула).


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.