кнежино.мк

235 ОБЈАВА0 КОМЕНТАРИ

Кичево доби официјален веб простор за познатото село Кнежино

  Токму така благодарение на ентузијазмот на новиот селски одбор на с.Кнежино – Кичевско во етер се подготвува веб портал кој ќе ги разработува сите теми поврзани...

Кнежино од птичја перспектива (ФОТО)

Слики направени од дрон. Промо Видеото може да го погледнете тука.

Поставување на информациона табла (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

На иницијатва на селскиот одбор денес на 02.06.2019 година на М.В. Блато во село Кнежино се постави информациона табла за селото.Истовремено се спроведе...

СЛЕДЕТЕ НЕ

1,184LikesLike
70SubscribersSubscribe

Последни Објави