Од денешните активности на ЈП”Комуналец”Кичево (ФОТО)

Акција за чистење на локалниот пат за Крушино и с.Кнежино од дива вегетација и депонии.


© Кнежино.мк - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.